Firmy szkoleniowe Poznań

Prowadząc biznes, zatrudniając ludzi, czy też planując dla nich ścieżkę rozwoju, zastanawiałeś się zapewne nie raz, w jaki sposób motywować ich do osiągania coraz lepszych wyników, dawania z siebie więcej, co w konsekwencji przełoży się na wzrost zysków lub jakości usług czy produktów (w zależności od tego, na czym nam zależy, choć oczywiście jedno nie wyklucza drugiego).

Niezaprzeczalnie największym motywatorem dla pracowników jest ich wynagrodzenie oraz ewentualne dodatkowe premie, czy nagrody. Niestety nie da się ich podnosić w nieskończoność, w pewnym momencie też (po osiągnięciu odpowiedniego pułapu) przestają też motywować do dalszego dawania z siebie więcej.

Dla pracodawcy całkowity koszt pensji pracownika jest dużo wyższy niż to co pracownik widzi w rocznej deklaracji PIT-11, o wpływie na konto nie wspominając.


Firma szkoleniowa – wybierz skuteczne szkolenia


Dlatego też zanim wpadnie się pętle podwyżek, nagród, premii, itp. należy zastanowić się nad innymi możliwościami docenienia i premiowania dobrych pracowników.

Jednym z dobrych wyjść, w dodatku przynoszących także wymierne korzyści pracodawcy są szkolenia, dedykowane dla poszczególnych pracowników. Niekoniecznie muszą to być szkolenia odnoszące się w 100% do wykonywanej pracy, jeżeli jednak tematyka pokrywa się, lub rozszerza zakres wiedzy koniecznej do wykonywania obowiązków to będzie to wartość dodana dla pracodawcy.

Oczywiście to od polityki firmy będzie zależało to, w jaki sposób będzie dobierała szkolenia dla pracowników. Możliwości bowiem jest wiele – pracownicy mogą sami szukać interesujących ich zagadnień i zgłaszać wnioski o sfinansowanie/dofinansowanie, może również zostać stworzony katalog zamknięty, z którego mają możliwość wybrania najbardziej interesującego szkolenia.

Pomiędzy tymi dwoma skrajnościami rozciąga się cały wachlarz możliwości. Można także poprosić o przedstawienie konkretnych rozwiązań różne firmy szkoleniowe Poznań na tle całej wielkopolski wypada bardzo przyzwoicie pod tym względem.

Działające tam firmy nie tylko przedstawiają oferty konkretnych szkoleń, ale także dostosowują zagadnienia do potrzeb konkretnego klienta.