Czy opłaca się wysyłać pracowników na szkolenia PMI?

To także dobra współpraca z zespołem pracowniczym, nad którym objął przywództwo, umiejętność motywowania innych nawet w trudnych chwilach – to zdolności, jakich można się nauczyć, uczestnicząc w kursie.

Co to jest PMI?
Jest to program międzynarodowych kursów przygotowujących do roli lidera zespołu, który zajmuje się zarządzaniem projektem na wszystkich jego etapach. Od momentu planowania, poprzez szczegółową realizację, aż na końcowej analizie i podsumowaniu kończąc.

Odpowiada on za wszystkie powodzenia i porażki, niedociągnięcia i zaskakujące sukcesy. To on jest liderem spajającym wszystkich uczestników i to na jego barkach ciąży największe brzemię.

Do kogo skierowane są szkolenia zarządzanie projektami?
Do wszystkich tych, którzy pragnąc zaistnieć na rynku i wygrać rywalizację o uwagę konsumenta. W wyścigu prowadzonym między właścicielami dużych firma, który posiada ją w swoich portfelach znaczną liczbę marek, sprawne zarządzanie projektem jest kluczowe.

Dzięki innowacyjnym technikom szkoleniowym taki agile project management kurs dostarcza nie tylko dawkę wiedzy teoretycznej koniecznej do zrozumienia i późniejszej analizy, ale również symulacje i analizowanie studiów przypadku. Takie połączenie pozwala na minimalizowanie strat ze strony przedsiębiorstwa, które nie musi się obawiać, że popełniony błąd odbije się na ich finansach.

Wybierz nasze szkolenia.

Dowiesz się m.in. jak budować zespół, jak wzmocnić motywację w sobie i organizacji, jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie, jak skutecznie zarządzać projektami wg PMI.

  • szkolenia dla menedżerów
  • szkolenie z zarządzania projektami

Dla firm stawiających na rozwój pracownicy są cegiełkami, które budują wizerunek przedsiębiorstwa. Kiedy rozwijają się, korzysta na tym także firma, która zyskuje ekspertów w nowych dziedzinach. Skupiając się na obszarze, który wzmacnia mocne strony, pracownik jest w stanie przysłużyć się w pracy na wielu poziomach – od czystego wkładu fizycznego po zaangażowanie i wsparcie morale.

Pobudza to zdrową rywalizację i motywuje do wzmacniania jedności i sprawności w firmie.
Takie szkolenie PMI powinien przejść każdy, kto pragnie podnieść swoje kwalifikacje. Również właściciele powinni dołożyć wszelkich starań, aby inwestować w takie działania, ponieważ mają one korzystny wpływ w długofalowych planach.

Add a Comment